O časopisu

Měsíčník Pilot je časopis o létání na ultralehkých letadlech a větroních, vírnících, vrtulnících, paramotorech a závěsných a padákových kluzácích.

Časopis vznikl z informačního Bulletinu LAA ČR před více než čtvrtstoletím. Jeho součástí je i nadále bulletin v rozsahu 4 až 12 stran, který slouží k šíření důležitých a závazných informací Správy LAA svým členům.

V Pilotu najdete 40 až 52 barevných stránek zajímavostí a reportáží zaměřených na všechny odbornosti sdružené pod LAA ČR (ultralehké létání, paragliding, závěsné létání, paramotory a ultralehké balóny).

Díky odborným článkům hraje časopis nezanedbatelnou úlohu při vzdělávání a informovanosti pilotů a příznivců létání.

Členům LAA je časopis distribuován zdarma a zdarma je pro členy i nekomerční inzerce.

Firmám využívajícím plošnou inzerci nabízí časopis jistotu oslovení cílové skupiny pilotů a fanoušků různorodých forem létání za velice rozumné ceny. Časopis je distribuován VŠEM členům Letecké amatérské asociace přímo na jejich adresy, obesílány jsou také nejvýznamnější orgány státní správy i významné podnikatelské subjekty. Náklad časopisu se pohybuje mezi 7000 a 7800 výtisky každý měsíc.

Kvalita, pestrost, úzká specializace a velké množství čtenářů – to jsou největší přednosti časopisu Pilot.

(Pokud dva členové LAA sdílí jednu domácnost, jejíž adresu mají shodně uvedenu v rejstříku jako zasílací a stačí jim jeden výtisk časopisu, řešení je jednoduché: pošlete e-mail na pilot@laacr.cz, uveďte adresu a jména členů, kteří ji sdílí, a určete, kterému z nich má být časopis Pilot nadále adresován).

Články do časopisu Pilot k posouzení jeho edakční radě můžete poslat e-mailem na adresu pilot@laacr.cz