Kontakty

Letecká amatérská asociace ČR
Ke kablu 289
Praha 10
102 00

IČO: 48137481
DIČ: CZ48137481

č.ú. 2800066859 / 2010

 

NÁVŠTĚVNÍ HODINY

Pondělí 9:00 – 11:30 12:15 – 17:00
Úterý 8:00 – 11:30 12:15 – 15:00
Středa 9:00 – 11:30 12:15 – 17:00
Čtvrtek Jen předem objednané mimořádné návštěvy
Pátek Jen předem objednané mimořádné návštěvy

VEDENÍ LAA ČR

Jiří Koubík
Jiří Koubík
Ředitel správy LAA ČR
  • Telefon: 777 707 260
  • E-mail: koubik@laacr.cz
Aleš Trtil
Aleš Trtil
Prezident LAA ČR
  • Telefon: 777 090 340
  • E-mail: trtil@laacr.cz

SEKRETARIÁT LAA ČR

Alena Tináková
Alena Tináková
Sekretariát, rejstřik členů LAA, pojištění osob (CP + ÚP) a PK
  • Telefon: 242 403 270
  • E-mail: tinakova@laacr.cz
Iva Klepišová
Iva Klepišová
Ústřední rejstřík pilotů, vydávání a prodlužování PP
  • Telefon: 242 403 274
  • E-mail: klepisova@laacr.cz
Iveta Šormová
Iveta Šormová
Ústřední rejstřík, tech. průkazy a pojištění SLZ (sport. létajících zařízení mimo PK)
  • Telefon: 242 403 587
  • E-mail: sormova@laacr.cz
Broňa Haničáková
Broňa Haničáková
Ekonomka
  • Telefon: 242 403 279
  • E-mail: hanicakova@laacr.cz

INSPEKTOŘI LAA ČR

Ing. Petr Chvojka
Ing. Petr Chvojka
Hlavní inspektor provozu MZK, hlavní inspektor techniky MZK
  • Telefon: 777 707 264
  • E-mail: chvojka@laacr.cz
Ing. Miroslav Huml
Ing. Miroslav Huml
Hlavní inspektor techniky PK a MPK, hlavní inspektor provozu MPK
  • Telefon: 777 707 263
  • E-mail: huml@laacr.cz
Ing. Václav Chvála
Ing. Václav Chvála
Hlavní inspektor techniky ZK
  • Telefon: 777 813 043
  • E-mail: chvala@laacr.cz
Zdeněk Doubek
Zdeněk Doubek
Hlavní inspektor provozu ULL a ULK
  • Telefon: 777 707 262
  • E-mail: doubek@laacr.cz
Ing. Petr Tax
Ing. Petr Tax
Hlavní inspektor techniky ULL
  • Telefon: 777 707 261
  • E-mail: tax@laacr.cz
Mgr. Jan Hájek
Mgr. Jan Hájek
Hlavní inspektor provozu PK
  • Telefon: 777 813 050
  • E-mail: hajek@laacr.cz

ČASOPIS PILOT

Náměty a články pro Redakční radu časopisu pilot zasílejte prosím zde:

pilot@laacr.cz

Vojtěch Šaman
Vojtěch Šaman
Šéfredaktor
  • Telefon: 777 085 397
  • E-mail: redakce@laacr.cz
Ing. Kamil Večeřa
Ing. Kamil Večeřa
Grafik
  • Telefon: 605 919 554
  • E-mail: kamil.vecera@atlas.cz

Předplatné časopisu Pilot pro nečleny LAA ČR:

Myris Trade, s.r.o.
P.O. Box 2, 142 00 Praha 4
Tel. a Fax: 234 035 207
myris@myris.cz