Pozvánka na 9. kolo NPPT do Křižanova

Aeroklub Křižanov a LAA ČR Vás srdečně zvou na premiérové křižanovské kolo navigační soutěže Poháru Petra Tučka, konané v sobotu 26.9.2020.

Soutěž je primárně určena pro ultralehké stroje, ale rádi přivítáme i samovzletové kluzáky, GA letadla, turbínové experimentály, helikoptéry, vírníky a jiné létající aparáty. Soutěž je vypsána pro sportovní i rekreační třídu, v každé třídě pro jednomístné a dvoumístné posádky. Sedláte-li jednoskočku, anebo nemůžete-li přemluvit navigátora, přileťte taky.
Startovné činí pouhých 150,- Kč na osobu. Registrujte se, prosím, na ppt.laacr.cz do pátečního večera. Registrujte se i v případě, že si nejste jisti svou účastí. (Jednodušší je nekoho vyřadit, než dodatečně zařadit)
Standartní briefing se koná v 9:30, pro zájemce je možnost ranního briefingu v 7:30. Využijte toho prosím hlavně v případě, kdy se střídají posádky na jednom letadle. Organizačně jsou zvládnutelné pouze dvě posádky na letadlo, při využití ranního briefingu pak 3 posádky.
V případě nepříznivého počasí se soutěž odkládá na další sobotu 3.10., případné odložení bude oznámeno v pátek do 19.00 na laacr.cz Po dobu soutěže se na LKKA neplatí přistávací poplatky. Pokud někdo požaduje přílet bez radiostanice, kontaktuje mě předem.
Přílety jsou možné již v pátek, odlety v neděli / pondělí. Pro ubytování kontaktujte pana Filipa Grafa +420 724 330 755. Zajištěno je občerstvení v letištním baru. Členové LAA, kteří obletí alespoň polovinu trati, si vyslouží dotaci 20l benzínu.
V sobotu večer bude zaplacen sud piva a pokusíme se dát dohromady kapelu muzicírujících pilotů. Hudební nástroje s sebou ?
Těšíme se na Vás
Za LKKA a LAA
Václav Puža
Tel: +420 775 939 703