Pozvánka na 4. kolo PPT do Hradce Králové

Dne 7.6.2014 (sobota) se na letišti Hradec Králové uskuteční navigační soutěž Poháru Petra Tučka. Soutěž je otevřená pro ULL, motorové závěsné kluzáky a ostatní letouny a vrtulníky.
Briefing začne v 9:30 hodin, přileťte včas. Občerstvení zajištěno. Na letišti LKHK je možno tankovat pouze AVGAS 100LL a JET A1 pro tankování palivem BA 95 bude možno využít letiště Jaroměř.
Soutěžní trať o délce do 120 km postaví pan Tomáš Kvítek, který bude také rozhodčím.
Soutěžní posádky, které obletí minimálně polovinu zadané úlohy a jsou členy Svazu UL LAA ČR, dotuje svaz 20 l paliva (BA 95). Toto palivo bude možné po soutěži tankovat na letišti Jaroměř. Na letišti LKHK nebudou účastníci soutěže platit přistávací a parkovací poplatky.
Kontakt:
Ing. Tomáš Kvítek (LKHK), 733 546 039, tomas.kvitek@lshk.cz
Další:
Účast prosím potvrďte co nejdříve na výše uvedený e-mail (jména členů osádky, typ a imatrikulaci letounu, domovské letiště, datum a čas očekávaného příletu a odletu).

Od každého účastníka soutěže bude vybíráno 100,- Kč. V této ceně je zahrnuto občerstvení a pořadatelská služba.

Ubytování
Pro zájemce, kteří přiletí již v pátek, nebo budou odlétat až v neděli, je možno zajistit ubytování na letišti (budova 154) u paní R. Jírové na telefonu 721 863 777. Včasná objednávka vzhledem ke kapacitě ubytování nutná!
Ceny do soutěže věnují společnosti DSA a.s. a LSHK a.s.
V případě nepříznivého počasí náhradní termín 8.6.2014 (neděle).