Pozvánka na zahájení 17. FAI Mistrovství Světa v ultralehkém létání

Vážení letečtí přátelé,

dovolte mi, abych vás co nejsrdečněji pozval na zahájení 17. FAI Mistrovství Světa v ultralehkém létání na letišti Hosín, které se uskuteční 23. července od 12:00.
V rámci tohoto dne je připraven SLET s mezinárodní účastí, a není omezen jen na ultralehké letouny. Přílety jsou od 6:00 do 12:00, kdy bude následovat zahajovací ceremoniál a letové ukázky, od 20:00 pak večerem bude provázet živá muzika v podobě kapely Jazzika. Kromě samotného setkávání s ostatními piloty, můžete podpořit soutěžní posádky svou účastí, prohlédnout si novinky českých ultralehkých výrobců, nebo si jen udělat hezký den na letišti, třeba i s výletem na nedaleký zámek, zakončený večírkem a spaním u letadla za teplé letní noci.
Pro lepší organizaci sletu je nutné se zaregistrovat zde. Ačkoliv je registrace v angličtině, jedná se pouze o zadání jména, typu letadla a jeho imatrikulace, letiště a e-mailové adresy, kam vám budou den před sletem doručeny dvojjazyčné (čj/aj) informace pro přílet.
Mistrovství je možné navštívit během celého následujícího soutěžního týdne, nebo nás můžete sledovat na oficiálních stránkách a facebooku akce.
S modrou oblohou
Jiří Nečas
Ředitel WMC2022
+420 608 465 399
Slet WMC 2022.png