Kontakty

 

 
Letecká amatérská asociace ČR
Ke Kablu 289
102 00 Praha 10

IČO: 48137481
DIČ: CZ48137481
 

č.ú: 2800066859 / 2010 

Fax: 242 403 596

​​POZOR! 

DO ODVOLÁNÍ JSOU OSOBNÍ NÁVŠTĚVY V ÚSTŘEDÍ LAA ČR VYLOUČENY!

 


A jak se k nám dostanete?

Autobusem 125 nebo 111 ze stanice metra "A" Skalka. Pojedete 3 zastávky (dvě jsou na znamení) a vystoupíte na zastávce Myšlínská. Dále půjdete podle plánku. Ústředí je v přízemí budovy.
Souřadnice:
N 50º 03´ 48,4´´, E 14º 32´ 24,8´´
 

 


Prezident LAA ČR
Aleš Trtil
777 090 340
trtil@laacr.cz

Ředitel správy LAA ČR
Jiří Koubík
242 403 270, 777 707 260
koubik@laacr.cz

Viceprezident pro zahraniční záležitosti, průmysl a interní audit
Vice President, Foreign Affairs, Industry and Internal Audit

Ing. Jan Fridrich
fridrich@laacr.cz

Sekretariát, rejstřík členů LAA, pojištění osob (CP + ÚP) a PK
Alena Tináková
242 403 270
tinakova@laacr.cz

Ústřední rejstřík pilotů, vydávání a prodlužování PP
Iva Klepišová,
Lenka Vydrová

242 403 274
vydrova@laacr.cz

Ústřední rejstřík, tech. průkazy a pojištění SLZ (sport. létajících zařízení mimo PK)
Iveta Šormová
242 403 587
sormova@laacr.cz

Hlavní inspektor provozu MZK, hlavní inspektor techniky MZK
Ing. Petr Chvojka
242 403 286, 777 707 264
chvojka@laacr.cz

Hlavní inspektor techniky ULL
Ing. Petr Tax
242 403 286, 777 707 261
tax@laacr.cz

Hlavní inspektor techniky ZK
Ing. Václav Chvála
242 403 286, 777 813 043
chvala@laacr.cz


Hlavni inspektor provozu ULL a ULK
Zdeněk Doubek
242 403 287, 777 707 262
doubek@laacr.cz

Hlavní inspektor techniky PK a MPK
Hlavní inspektor provozu MPK

Ing. Miroslav Huml
777 707 263
huml@laacr.cz

Hlavní inspektor provozu PK
Mgr. Jan Hájek
242 403 280, 777 813 050
hajek@laacr.cz

Ekonomka
Broňa Haničáková
242 403 279
hanicakova@laacr.cz

Šéfredaktor
 časopisu Pilot LAA ČR
Vojtěch Šaman
 777 085 397
redakce@laacr.cz

Náměty a články
 pro Redakční radu časopisu Pilot
 pilot@laacr.cz

Grafik
Ing. Kamil Večeřa
605 919 554
kamil.vecera@atlas.cz

Předplatné časopisu Pilot
pro nečleny LAA ČR
Myris Trade, s.r.o.
P. O. Box 2, 142 00 Praha 4
Tel. a Fax: 234 035 207
myris@myris.cz

ONLINE SLUŽBY - PŘIHLÁSIT

objednání a úhrady přes internet, pojištění, členství, svazové...

ŠKOLENÍ PILOTŮ

aktuálně dostupná školení, kurzy, testy pro piloty

FOTOSOUTĚŽ

foťte, soutěžte, prohlížejte si fotografie

POČASÍ

 
Letecká amatérská asociace ČR, Ke Kablu 289, 102 00 Praha 10, Tel.: 242 403 270 Fax: 242 403 596