Seminář bezpečných přistání

Svaz ultralehkého létání  LAA ČR společně s Aeroklubem Havlíčkův Brod pořádá tradiční Seminář bezpečných přistání 14. – 15. dubna 2017 na havlíčkobrodském letišti. Na programu bude v pátek od 10:00 teoretická část, po obědě a v sobotu pak praktické létání se zkušenými instruktory.
Seminář bude jako vždy zaměřen na zopakování nouzových postupů, nácviku nouzových a bezpečnostnícha přistání a na přesnost přistání. Soutěžní deck pak bude k dispozici k plnění odznaků Colibri. Buďte připraveni na horké léto, kdy v hadicích vře benzín a motor koktá a slibuje že vysadí:-)
Pokud nemáte svoje letadlo tak nezoufejte, bude možnost létat na aeroklubových strojích. Tak neváhejte a pojďte se rozlétat, ať létame bezpečně.

Přihlášení na tento seminář je možné cestou webových stránek ppt.laacr.cz Zde je možné se také zaregistrovat na seminář sportovního navigačního UL létání a první kolo Poháru Petra Tučka

Pro zajištění ubytování kontaktujte prosím přímo recepci letiště LKHB tel:+420 603 790 245 , hangárovací kapacita je omezená, proto pro jistotu kotvy s sebou. Organizátor Ondřej Paclík, tel:+420 739 556 536