Kalendář akcí

   Pokud víte o zajimavé akci, kterou jste nenalezli v našem kalendáří, dejte nám prosím o ní vědět pomocí tohoto online formuláře. Děkujeme.   
 

Chcete-li zobrazit pouze určité akce, použijte filtr - vyberte druh a odbornost akce, která Vás zajímá a zmačkněte tlačítko „Filtrovat…“. Zobrazí se Vám akce, u nichž zadavatel tuto odbornost uvedl.

5.12.2020 - 6.12.2020
MPK
Letiště Přibyslav
Tradiční paramotorová akce v netradiční době. Soutěž v přesnosti přistání s motorovým padákem na terč. Budeme se řídit aktuálním stavem, takže je možné že akci budeme přesouvat na pozdější termín, to je ale ještě daleko. Jako obvykle bude připraveno veškeré zázemí a to řádně vytopené (snad už bude i sníh), pro přespání máme k dispozici 8 volných lůžek a k tomu celou učebnu (tam se vejde cca. 15 lidí). Letecký bar bude zásoben palačinkami vlastní výroby a nečím k tomu... Pro závodníky budou také připraveny hodnotné ceny a díky velikému zájmu z řad pilotů bude k dispozici na vyzkoušení nová krosna Paraelement Thor 202! Těšíme se na Vás! Zobrazit míň
Info: mklement@seznam.cz
5.12.2020
MPK
Letiště Přibyslav
Vážení přátelé létání, zveme vás ve spolupráci s Aeroklubem Přibyslav a xContestem na tradiční slavnostní vyhlášení letošních nejlepších výkonů pilotů v soutěži Leteckého kalendáře 2020. Slavnostní vyhlášení proběhne na letišti Přibyslav, kde zárověn bude probíhat soutěž v přesnosti přistání Přibyslavská palačinka takže své letecké vybavení můžete vzit ještě sebou. Skvělou zprávou je, že každým rokem další piloti motorového paraglidingu ukazují, jaké neskutečné hranice dokáží stále překonávat. Těšte se na setkání se skutečnými rekordmany, kteří dokáží strávit ve vzduchu i více nž 10 hodin a ulétnout dle tracklogu více nž 600 km i když výsledná délka přímých ramen FAI trojúhelníku všla "JEN" na 565,85 km. Ale i dlaší výsledky 88 zůčastněných pilotů jsou důkazem touhy po svobodě při pohybu vzduchem.
Info: info@leteckykalendar.cz, J. Koudela 724 707 698
 
Letecká amatérská asociace ČR, Ke Kablu 289, 102 00 Praha 10, Tel.: 242 403 270 Fax: 242 403 596