27.8.2021
(Aktuality) Články / Oznámení
Ing. Jan Fridrich
AKTUALIZACE - 10. slet „LAA ČR sobě“ a 12. slet Nebeských andělů je za námi!

Jubilejní desátý slet LAA ČR je za námi!

Rádi bychom poděkovali všem, kteří přes nepřízeň počasí na náš slet přiletěli a přijeli. Poděkování patří také organizátorům akce a členům Aeroklubu Jihlava, kteří poskytnuli již tradičně zázemí k pořádání našeho sletu. 
Aktuálně pro vás připravujeme podrobnější reportáž do našeho časopisu Pilot, ve kterém se o průběhu letošního sletu dočtete více.
 

Počasí v 9 hodin ráno nevypadalo zas tak špatně ...

-------

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Letos 28. srpna 2021 proběhne již desátý ročník našeho společného sletu „LAA ČR sobě“.
Slet je určen pro všechny členy naší asociace, létající na všech druzích sportovních létajících zařízení, jež LAA ČR zastřešuje, i pro všechny rekreační a sportovní letce, kteří patří k příznivcům „lehkého létání pro radost“.


Na video pozvánku přímo z Jihlavy se můžete podívat zde

Jako vždy bude slet se zajímavým programem příležitostí ke konzultacím s technickými i provozními inspektory, k navazování kontaktů i k diskusím.
Po celý den bude k dispozici občerstvení a na letišti je i možnost ubytování, přiletět můžete už v pátek odpoledne, odlet je libovolný, zůstat lze až do neděle. Po celou dobu sletu se neplatí přistávací poplatky.
 

Zárukou pořádné hangárparty k 10.výročí sletu bude osvědčená kapela Starý klády!

Novinkou letošního LAA SOBĚ bude letecký bazar. V rámci prostoru vyhrazeného v hangáru bude možnost přivézt a vystavit věci (přístroje, materiál, motory, případně součástky, drobnosti a vybavení – zkrátka cokoliv leteckého). V případě, že přivezete rozměrnější věci k prodeji, kontaktujte nás předem.

Doufáme, že nám pokračující "bláznivá" situace kolem COVID-19 umožní slet uskutečnit. Nicméně prosím sledujte web LAA ĆR, budeme se snažit přinést co nejpřesnější informace.

Pokud se zaregistrujete, umožníte nám informovat vás emailem i na poslední chvíli.
 
Zároveň také zveme na souběžně probíhající „12.Slet Nebeských andělů“ pořádaný společností Global Assistance, a.s., pro piloty pomáhající bezpečné silniční dopravě i bezpečnému létání.
Obě akce, slet „LAA ČR sobě“ i „Slet Nebeských andělů“, se konají v sobotu, 28. srpna 20201 od 10.00 hodin na letišti v Jihlavě.Na to jak slet vypadal minulý rok se můžete podívat zde​

Poslední aktualizace 27.8.

Počasí nám zjevně nepřeje, přesto se slet uskuteční a do Jihlavy stojí za to přijet oslavit 10. výročí sletu. Pořád platí, že jaké si to uděláme, takové to budeme mít!

Máme pro vás malé překvapení - prvních sto účastníků sletu dostane hrneček sletu LAA sobě:Registrace je uzavřena. Do stanoveného termínu čtvrtek 22:00 se zaregistrovalo 90 účastníků, takže šance vyhrát hodinky je poměrně značná! 

Mapka sletu
Mapku ve formátu pdf si můžete stáhnout zde.

Program sletu slibuje zajímavé přednášky a večerní hangarpárty zpestřenou cestovatelským povídáním Pavla Březiny.


 Program ve formátu pdf si můžete stáhnout zde.

Instrukce pro přílety a odlety

Instrukce si můžete stáhnout zde.

Protože počasí bude určitě studené a místy bohužel asi i vlhké, dobře se oblečte a přijeďte do Jihlavy na 10. slet LAA sobě a 12. slet Nebeských andělů.

Přijeďte těšíme se na vás!

Za organizátory

Jan Fridrich

Konec aktualizace

REGISTRACE JE JIŽ UZAVŘENA

 

Podrobnosti o programu budeme postupně aktualizovat a zveřejňovat na webu LAA ČR.

ZAREGISTRUJTE SE ON-LINE!

Od půlky července je otevřena registrace, na jejímž základě budete zařazeni o slosování hodinky Adriatica, pokud se tedy zaregistrujete do čtvrtku 26. srpna 22:00.

REGISTRUJTE SE ZDE.

Slosování proběhne v sobotu 28. srpna v odpoledních hodinách na sletu LAA sobě v Jihlavě.


Přileťte, přijeďte, těšíme se na vás!


Pořadatelé sletu „LAA ČR sobě“​

Letecká amatérská asociace ČR, Ke Kablu 289, 102 00 Praha 10, Tel.: 242 403 270 Fax: 242 403 596
​​