11.3.2020
(Aktuality) Články / Oznámení
Ing. Jan Fridrich
Možnost elektronické komunikace s LAA ČR

S ohledem na současnou situaci v ČR a doporučení státu související s koronavirem žádáme členy LAA ČR, aby návštěvy ústředí a zejména rejstříku LAA ČR omezili na nejmenší možnou míru. Korespondenčně (poštou) lze již dlouhou dobu vyřizovat veškeré úřední záležitosti. Chtěli bychom vás upozornit, že jsme přijali opatření, aby bylo možné vyřídit záležitosti týkající se rejstříku LAA ČR i elektronicky. Není tedy nutné LAA ČR navštívit osobně, ani chodit na poštu.

Platby
Veškeré platby za požadované služby LAA ČR je nutné provést předem, nejlépe převodem na bankovní účet LAA ČR podle návodu na webu LAA ČR.

Pojištění a členství

Již delší dobu je možné na webu LAA ČR vyřídit žádosti o pojištění a členství pomocí Online služeb LAA ČR přes Portál správy.

Pilotní průkaz

Do odvolání lze pilotní průkaz vystavit nebo prodloužit tak, že originály veškerých potřebných dokumentů naskenujete (vyfotografujete) a zašlete elektronicky ve formátu pdf nebo jpg (fotografie na vystavení průkazu jen v jpg) na rejstřík LAA ČR a ten vám zašle vystavený či prodloužený pilotní průkaz poštou na vaši adresu.

 
Technický průkaz SLZ

Potřebné doklady bylo možné již dnes zasílat elektronicky, takže tuto možnost ve spolupráci s inspektory techniky využijte.

Poznámka: Nezapomeňte veškeré dokumenty před skenováním či fotografováním opatřit originálními podpisy! Nekvalitní skeny a fotografie nebudou přijaty.


 

Letecká amatérská asociace ČR, Ke Kablu 289, 102 00 Praha 10, Tel.: 242 403 270 Fax: 242 403 596
​​